Wiercimy studnie głębionwe w górach

Potrzebujesz wykonać studnię głębinową w górach? Zapoznaj się z naszą ofertą.

GÓRY TO NASZ ŻYWIOŁ- wyspecjalizowaliśmy się w wierceniu w górskim terenie, a poniżej kilka argumentów które to potwierdzają!

ZWINNOŚĆ – góry to często strome stoki, ciasne przesmyki między budynkami ,trawersy ,murki ogrodzeń. Nasz sprzęt pozwala nam dojechać tam gdzie inne firmy wiertnicze mówią „nie da rady". Wiertnice które posiadamy są jednymi z mniejszych na rynku co daje nam możliwość wjechania praktycznie wszędzie.

BRAK ZNISZCZEŃ – w górach posesje są gęsto ułożone, a drogi wąskie, dlatego maszyny które posiadamy, są również tak dobrane aby nie niszczyć podjazdów / dróg, a to dzięki szerokim oponom terenowym lub gumowym gąsienicą. Również masa maszyn jest odpowiednia dla nie niszczenia nawet zieleni i trawników.

WIEDZA I DOŚWIADCZENIE – nasze doświadczenie poparte jest 9 -cio letnią praktyką w wykonywaniu studni w terenach górzystych woj. śląskiego i małopolskiego, a także wieloma szkoleniami.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ - przed rozpoczęciem każdego wiercenia na działce pojawia się nasz radiesteta i bez opłaty wytycza miejsce budowy studni, rokujące największą szansą na uzyskanie wydajnej studni. Każdy etap budowy studni jest poprzedzony wiążącą wyceną.
Po zakończonej pracy dbamy o to aby usunąć urobek oraz przywrócić posesję do wyglądu sprzed wiercenia, a wykonane studnie są czyszczone przez nasze pompy głębinowe.

UNIWERSALNOŚĆ – posiadamy wiertnice o różnych głębokościach wiercenia i możliwych średnicach studni, kompresory o różnych wydajnościach oraz wielkościach , pompy płuczkowe, zwinną koparkę oraz kilka samochodów specjalistycznych – dlatego żadne wyzwanie nie jest ponad nasze siły, również przemysłowe.

WIERCIMY, PRZYŁĄCZAMY i UZDATNIAMY -po odwierceniu studnia jest podłączana do budynku/zakładu przez wykwalifikowanych pracowników, z użyciem najnowszych rozwiązań, a jeśli trzeba uzdatnić wodę (co w górach bardzo rzadko się zdarza ) również dobierzemy i zamontujemy odpowiednią stację uzdatniania.

ZAANGAŻOWANIE – od nas raczej nie usłyszysz, „tego się nie da",do każdego zadania podchodzić indywidualnie, aby po wykonanej pracy usłyszeć od Klienta „tak to chciałem mieć zrobione"

GWARANCJA ZADOWOLENIA - przed przystąpieniem do prac wiertniczych na działkę przyjeżdża bezpłatnie radiesteta ustala najdogodniejsze miejsce budowy studni i udziela pisemnej gwarancji ze w wyznaczonym miejscu będzie woda . W wypadku braku wody klient nie ponosi żadnych kosztów związanych z wierceniem.

maszyna wiercenie studnistudnia teren gorzysty

studnia glebinowa w gorachustawienie wiertnicy

wiercenie studniwiertnica mercedes 4x4

hydrofor-podlaczenie-studnimaszyna-studnia-glebionowaprzylacze-studnia-glebinowa